українська російська англійська
М.Присяжнюк: В Україні зменшується тиск контролюючих органів на фермерів
06.09.2013 | 15:45
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На фермерів зменшиться тиск контролюючих органів. Роботу над цим посилять у Мінагрополітики. А для оперативнішого вирішення питань сільгоспвиробників Міністерство ініціюватиме щотижневі зустрічі аграріїв з представниками державних інституцій. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк на зустрічі з лідерами фермерського руху.

«Ми продовжуємо працювати над усуненням перешкод для фермерів. І поступово ми зменшимо тиск на них з боку контролюючих органів. Наприклад, нещодавно було скасовано штрафування за воду від Мінекології. Однак нам потрібно вибудувати механізм співпраці з усіма державними інституціями. Тому у межах проекту «Рідне село» ми започатковуємо щотижневі зустрічі в районах», − повідомив Микола Присяжнюк.

За його словами, на таких зустрічах фермери, представники асоціацій, очільники сільрад заслуховуватимуть представників відомств, пов’язаних із сільгоспвиробництвом. Це допоможе оперативно вирішувати проблеми аграріїв.

«Я завжди знайду можливість брати участь у таких зустрічах. Але ви повинні об’єднуватися, аби спільно відстоювати ваші інтереси», − наголосив Міністр.

 

версія для друку