українська російська англійська
Ю.Бойко: Від роботи нафтогазового комплексу залежить забезпечення країни енергоносіями і енергетична безпека держави
06.09.2013 | 15:54
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

Сьогодні Україна вступила в активну фазу переходу від монопольної паливної імпортозалежності до налагодження диверсифікації поставок енергоносіїв та підвищення їх видобутку з власних джерел. Це складний, але надзвичайно перспективний і вкрай необхідний для гарантування безпеки суверенної України процес. Першочергова роль у цьому процесі належить працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Про це говориться у привітанні Віце-прем’єр-міністра України Юрія Бойка з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

«Саме від вас залежить стабільне забезпечення енергоносіями вітчизняної економіки, соціального сектору та енергетична безпека держави. Впевнений, що завдяки державній підтримці, притоку інвестицій у галузь та вашій самовідданій праці у недалекому майбутньому наша країна зможе повністю забезпечити себе енергоносіями власного видобутку за рахунок розробки розвіданих і відкриття нових родовищ. Переконаний також, що Україна й надалі відіграватиме ключову роль у забезпеченні транзитних поставок газу в Європу, адже наша газотранспортна система залишається унікальним та надійним енергетичним транзитним організмом», - говориться у привітанні Віце-прем’єр-міністра України.

«Бажаю всім вам, працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, натхнення в труді, щастя, здоров’я та сімейного благополуччя - говориться у привітанні Юрія Бойка.

версія для друку