українська російська англійська
Для забезпечення своєчасного виїзду пасажирів з відпочинку Укрзалізниця включила додаткові вагони до поїздів
06.09.2013 | 16:55
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Для забезпечення своєчасного виїзду громадян з  місць відпочинку та зворотно Укрзалізниця включила додаткові вагони до найбільш популярних поїздів:

·                     один вагон до складу поїзда №98/97 Ковель – Київ відправленням із Ковеля – 9 вересня, із Києва – 10 вересня;

·                     один вагон до складу поїзда №13 Ужгород – Київ відправленням із Ужгорода – 8 вересня, із Києва – 9 вересня.

Нагадаємо, сьогодні зранку Укрзалізниця уже включила низку додаткових вагонів до семи поїздів, які курсують у найбільш популярних напрямках.

Укрзалізниця щодня здійснює моніторинг пасажиропотоку та попиту пасажирів, проводить роботу щодо включення додаткових вагонів до поїздів, які користуються найбільшим попитом, а також вишукує резерви для призначення додаткових поїздів  на дати підвищеного попиту.

 

Довідково

Інформація щодо наявності вільних місць у вищезазначених та інших поїздах, вартість проїзду, час відправлення поїзда зі станції та маршрут його курсування можна переглянути у будь-який час за допомогою офіційної Online системи бронювання і продажу квитків http://booking.uz.gov.ua/.

 

версія для друку