українська російська англійська
Жодне рішення Уряду не приймається без урахування думки зацікавлених сторін
06.09.2013 | 17:43
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Процедура прийняття рішень Кабінету Міністрів прозора і відкрита. Всі рішення приймаються з урахуванням думки соціальних партнерів Уряду, написав Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

«Хочу відзначити, що на кожному засіданні Кабінету Міністрів присутній або Голова Профспілок, або його заступник. Завжди присутній представник Ради роботодавців. Як бачите, Уряд цілком і повністю за партнерство», - сказав Микола Азаров.

Підтвердженням цього буде і засідання Уряду 18 вересня, на якому заплановано розгляд проекту Угоди про асоціацію між Україною і ЕС, після якого почнуться внутрішньодержавні процедури, пов'язані з майбутнім підписанням угоди України з Євросоюзом.

«На це засідання запрошений посол Євросоюзу в Україні пан Ян Томбінські. Це наш знак відкритості та довіри», - заявив Микола Азаров. Він нагадав, що в процесі підготовки документа до розгляду, ми опублікували текст угоди з усіма його програмами на Урядовому порталі (www.kmu.gov.ua). Текст був розміщений і на особистому ресурсі Миколи Азарова (www.azarov.ua).

«Ми звернулися зі спеціальним листом до представників усіх асоціацій: промисловців, аграріїв, представників торгівлі, транспорту, зв'язку з проханням розглянути всі ці матеріали і дати свої пропозиції Уряду», - додав Микола Азаров.

Він запевнив, що жодне рішення не приймається і не буде прийматися без врахування думок наших промисловців, і наших профспілкових організацій. «До цієї дискусії можуть також підключитися і політичні партії, як ті, хто виступає «за» підписання угоди, так і ті, хто виступає «проти». Ми готові до відкритої і предметної дискусії!» - заявив Прем'єр-міністр. 

версія для друку