українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд прискорить прийняття рішення про перенесення робочих днів у 2014 році
06.09.2013 | 17:57
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр -міністр України Микола Азаров на прохання користувачів соціальної мережі Фейсбук звернеться до Кабінету Міністрів з приводу прискорення підготовки та прийняття рішення про перенесення робочих днів у 2014 році.

«Я розумію вашу стурбованість і попрошу про прискорення підготовки відповідного розпорядження Кабінету Міністрів», - написав Микола Азаров на своїй сторінці в соцмережі.

Так він відповів користувачці, яка хоче заздалегідь спланувати час відпустки і вихідних днів, зокрема на Новий рік.

Нагадаємо, що днями в ЗМІ була поширена недостовірна інформація про те, що Уряд прийняв розпорядження про перенесення робочих днів на Новий рік. Насправді Кабінет Міністрів не затверджував розпорядження щодо перенесення робочих днів у 2014 році. Міністерство соціальної політики дійсно підготувало проект розпорядження про перенесення робочих днів у 2014 році. Однак, на час подачі Інформації у ЗМІ, цей документ навіть ще не був поданий до Кабінету Міністрів, проект розпорядження знаходився на узгодженні в інших центральних органах виконавчої влади.

Також у Мінсоцполітики поінформували, що відповідно до ст. 67 Кодексу законів про працю перенесення робочих днів повинно відбуватися не менше ніж за три місяці до такого перенесення.

версія для друку