українська російська англійська
Л.Кожара взяв участь у форумі Українського національного комітету Міжнародної торгової палати
07.09.2013 | 11:46
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара взяв участь у форумі Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (УНК МТП) «Сучасні тренди Світової організації бізнесу», який відбувся у приміщенні Дипломатичної академії України.

У своєму вітальному слові до учасників Форуму Міністр дав високу оцінку діяльності УНК МТП, спрямованої на підтримку вітчизняного бізнесу на світових ринках, і висловив задоволення  плідною співпрацею між МЗС та Комітетом, зокрема, у рамках створеної при Міністерстві Ради експортерів та інвесторів.

Леонід Кожара висловив сподівання на подальше активне сприяння з боку Комітету у розширенні присутності українських виробників на зовнішніх ринках, що набуває особливої  актуальності у світлі майбутнього створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

У форумі, який був приурочений до 15-ї річниці заснування УНК МТП, взяли участь голови обласних державних адміністрацій, представники центральних органів виконавчої влади, дипломатичних установ, акредитованих в Україні, компаній-членів та організацій-партнерів УНК МТП.

версія для друку