українська російська англійська
З 13 вересня запроваджується щоденний моніторинг підготовки до зими в розрізі кожного об'єкту, по якому зафіксовано відставання
06.09.2013 | 18:36
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Відбулась чергова селекторна нарада щодо стану підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років у регіонах під головуванням т.в.о. Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорія Семчука.

Найкращі показники готовності житлових будинків у Дніпропетровській (99,1%), Житомирській (96,4%),  Вінницькій (95,6%) областях. З відставанням проводиться робота по отриманню паспортів готовності житлових будинків в Запорізькій (70% до плану підготовки), Тернопільській (66%), Харківській (79%), Черкаській (82%) та Чернігівській (80%) областях.

Звертаючись до представників регіонів, Григорій Семчук наголосив, що об’єкти є підготовленими до роботи в зимових умовах лише після отримання відповідних паспортів та актів готовності. Кінцевий термін отримання паспортів та актів готовності для житлових будинків та теплових господарств – до 1 жовтня.

Підготовка котелень кращими темпами проходить у Закарпатській (99,6%), Дніпропетровській (99,6%), Миколаївській (99,0%) областях та м. Севастополь (100,0%). Низький показник отримання актів готовності теплових господарств в Запорізькій (67%) та Чернігівській (55%) областях.

Реконструкцію котелень завершено у Вінницькій, Волинській Закарпатській, Луганській, Рівненській, Тернопільській та Чернівецькій областях.

Стовідсотково завершено заплановану заміну теплових мереж у Вінницькій, Миколаївській областях та у м. Севастополь.

Найкращий показник готовності спеціалізованої техніки до роботи в зимовий час у Київській (100%), Харківській (99%), Полтавській (97,8%) областях, АР Крим (100%) та м. Севастополь (100%).

«З метою посилення контролю за станом підготовчих робіт та на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула з 13 вересня запроваджується щоденний моніторинг підготовки в розрізі кожного об’єкту, по якому зафіксовано відставання», - наголосив Григорій Семчук.

 

версія для друку