українська російська англійська
Микола Азаров: За останні роки введені в дію тисячі нових реконструйованих дитсадків
06.09.2013 | 18:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Питання істотного збільшення числа дитячих садків Уряд тримає на постійному контролі. За останні роки введені в дію тисячі нових і реконструйованих дитсадків. Уряд, виконуючи доручення Президента, прийняв спеціальну програму стосовно повного забезпечення дітей дошкільного віку місцями в дитячих садах. Протягом двох років передбачається завершити вирішення цієї проблеми, написав Прем'єр-міністр на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Частиною цієї програми є повернення неправомірно перепрофільованих або відчужених дитячих садів до роботи за призначенням.

За словами М.Азарова, абсолютно всім керівникам місцевих органів влади дано вказівки переглянути договори оренди, всі рішення, за якими дитячі сади були свого часу ліквідовані, а на їх місце заселені різні структури.

«Найпростіше з державними та комунальними структурами - там питання можна вирішити спеціальними рішеннями як місцевих органів влади, так і держави, і в цьому плані такі рішення постійно приймаються. Складніше там, де ці приміщення вже пройшли етапи приватизації, багаторазових перепродажів. І, тим не менше, там, де це можливо, і в таких випадках питання вирішуються», - сказав Микола Азаров.

«Ми розуміємо важливість цієї проблеми і обов'язково її розв'яжемо», - запевнив Микола Азаров.

Глава Уряду вважає, що краще за все ця проблема вирішується в Києві. Він заявив, що йому приємно також відзначити, що дефіцит місць у дитячих садках виник внаслідок того, що зросла народжуваність і в той же час багато батьків працевлаштовуються. «А молодих бабусь, мабуть, на всіх не вистачає» , - пожартував Прем'єр -міністр.

версія для друку