українська російська англійська
Україна і Китай планують підписати програму стратегічного партнерства на період до 2017 року
06.09.2013 | 18:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна і Китайська Народна Республіка планують підписати Програму стратегічного партнерства на період до 2017 року.

Очікується, що цей документ буде підписаний під час візиту Президента України Віктора Януковича до Китаю, який запланований на кінець поточного року. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук, відповідаючи на запитання: які успіхи вітчизняного авіабудування можна відзначити?

Він нагадав, що сьогодні у нього відбулася продуктивна зустріч з членом Постійного комітету Політбюро Центрального комітету Комуністичної партії Китаю Лю Юньшанем. «Член Політбюро КПК відзначив важливість співробітництва Китаю і України в розвитку авіакосмічної галузі і висловив упевненість, що в процесі візиту нашого Президента до Китаю, який відбудеться наприкінці року, буде підписано Програму стратегічного партнерства між Китаєм і Україною на період до 2017 року», - сказав Микола Азаров.

Крім того, Глава українського Уряду нагадав, що на цьому тижні також у нього відбулася зустріч з Прем'єр-міністром Мальти Джозефом Мускатом, який запропонував створити на Мальті сервісний центр з обслуговування наших літаків типу АН, що експлуатуються в європейських, африканських і азіатських країнах.

 

 

версія для друку