українська російська англійська
Керівництво Чернівецької ОДА провело зустріч з Послом Німеччини в Україні Крістофом Вайлем
07.09.2013 | 09:35
Чернівецька ОДА

6 вересня голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв  мав перемовини з Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем.

Керівник виконавчої влади Буковини під час цієї зустрічі зауважив, що за останній рік в області відбулось чимало позитивних змін у міжнародних партнерських стосунках. Так, німецька компанія Sumitomo Electric Bordnetze успішно реалізує в регіоні свій інвестиційних проект – на базі заводу «Кварц» виготовляє провідникову продукцію для автомобільної індустрії.

«Кілька тижнів тому ми приймали гостей – офіційні, спортивні та культурні делегації округу Швабія Німеччини, департаменту Майєнн Франції та Сучавського повіту Румунії, які є учасниками Спільної заяви «Чотири регіони для Європи». Зовсім нещодавно ми підписали Угоду про співпрацю з Вараждинською жупанією Хорватії, - сказав Михайло Папієв. – Така зовнішньополітична активність крайової влади не випадкова, оскільки реалізація транскордонних проектів, розширення і поглиблення партнерського міжнародного співробітництва на регіональному рівні є нашим пріоритетом».

Окрім інших питань, Михайло Папієв та доктор Крістоф Вайль під час спілкування обмінялися думками щодо перспектив підписання угоди про асоціацію України з ЄС на Вільнюському саміті.

Наприкінці зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина, зокрема, зауважив, що йому завжди приємно перебувати на гостинній буковинській землі. «Я щиро бажаю Чернівецькій області економічного розвитку та соціальної стабільності. І, за моїми спостереженнями, робота вашої команди максимально направлена саме на такий курс», - підсумував Крістоф Вайль. 

 

версія для друку