українська російська англійська
Равіль Сафіуллін: Всеукраїнський молодіжний форум з успіхом відбувся
07.09.2013 | 10:43
Прес-служба Міністерства молоді та спорту

Результати роботи Всеукраїнського форуму молоді дали чимало підстав для роздумів. На цьому наголосив Равіль Сафіуллін під час закриття першого Всеукраїнського форуму молоді.

«Настав момент, коли ми можемо з повною впевненістю сказати, що перший дійсно Всеукраїнський молодіжний форум з успіхом відбувся. Безсумнівно, його можна назвати історичним: і за географією представлених на ньому молодіжних організацій, і за глибиною аналізу молодіжних проблем, і, звичайно, за соціальним статусом, і за тим інтересом, який викликав форум в українському суспільстві. Яскравим доказом тому стала участь у його роботі Президента України Віктора Федоровича Януковича. Вдумайтеся, це сталося вперше з 1999 року», - наголосив Равіль Сафіуллін.

Як зазначив Міністр, такі заходи вчать кожного з нас, дозволяють отримати важливий, неоціненний досвід.

«По-перше, форум вчить нас організації. Ми по-справжньому згуртувалися в єдине всеукраїнське молодіжне суспільство, яке здатне об'єднувати навколо себе нові колективи молоді, створювати широку мережу молодіжних організацій. По-друге, форум робить наше співтовариство чистіше, а значить - здоровіше. Він показує справжню силу, творчий потенціал і соціальну цінність кожної молодіжної організації. Таким чином, він допомагає нам здійснювати природний відбір в молодіжному русі. І, по-третє, форум вчить нас розпізнавати перспективи зростання, визначати оптимальну траєкторію нашого руху в майбутнє», - зауважив Міністр молоді та спорту .

 

ЗВЕРНЕННЯ

учасників Всеукраїнського форуму молоді

до молоді України

4-6 вересня 2013 року, м Київ

Ми, учасники Всеукраїнського форуму, звертаємося до української молоді: школярів і студентів, робітників промисловості і трудівників сільського господарства, управлінців і працівників сфери обслуговування, медиків і вчителів, діячів науки, культури і мистецтва!

Дорогі співвітчизники в Україні й українці за кордоном!

Всеукраїнський форум йде в історію як дійсно етапна подія в житті молодого покоління нашої держави. Він об'єднує, спрямовує й надихає на зміни заради кращого сьогодення і майбутнього.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед суспільством, закликаємо молодь повною мірою задіяти свій розум, свої сили і таланти у справі реалізації проголошеної Президентом України стратегії модернізації, європейської інтеграції й соціального піднесення держави.

Здійснення цієї стратегії є головною передумовою справдження надій молодого покоління України на високі стандарти життя: ґрунтовну освіту і працевлаштування, доступне житло і гідну оплату праці, якісну медицину і повноцінний відпочинок.

Наша мета – пробудити молодь до активного громадянського життя, досягти вищого рівня консолідації молоді шляхом розбудови розгалуженої системи молодіжних організацій від центру до областей, районів і селищ, наповнити повсякденне життя молодого покоління суспільно корисними справами, турботою про своє здоров’я і саморозвиток.

Ми закликаємо молодь не бути байдужими до наших спільних проблем, проявляти ініціативу, очолювати перспективні починання.

Формуймо у суспільстві психологію творчого ставлення до будь-якої справи, психологію єднання, психологію переможців!

Разом ми розбудуємо потужну й процвітаючу Україну, яка посяде гідне місце у співтоваристві європейських націй!

 

Учасники Всеукраїнського форуму молоді

версія для друку