українська російська англійська
10 вересня відбудеться Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу
09.09.2013 | 09:17
Прес-служба Державного агентства лісових ресурсів

10 вересня в Тетерівському лісгоспі (Київська область) відбудеться ХVІ Всеукраїнський чемпіонат вальників лісу. За звання кращого вальника лісу будуть змагалися вітчизняні лісоруби. До Київщини з’їдуться майже чотири десятки лісорубів з усієї України. А саме - кращі з кращих свого регіону, переможці обласних змагань. Для них це не тільки можливість показати свою майстерність, а й справжнє свято.

Професія лісоруба – одна із найнебезпечніших, вона вже давно входить у десятку найнебезпечніших професій у світі. Лісорубів прирівнюють до рятувальників, пожежників та шахтарів.

Присутні на чемпіонаті: голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Сівець, народний депутат України, почесний президент АТ «МоторСіч» Вячеслав Богуслаєв, начальники обласних управлінь лісового і мисливського господарства, вальники обласних лісгоспів, лісівники України.

Програма змагань

10.30 – 11.00 – приїзд гостей.

11.00 – 14.15 – хід змагань. Змагання відбуваються в п’ять етапів: звалювання дерев, точне розкряжування, комбіноване розкряжування, обрізка сучків та монтаж пильного ланцюга

14.15 – 14.30 – нагородження переможців.

Дата проведення: 10 вересня 2013 року.

Місце збору журналістів: Київ, вул. Шота Руставелі, 9-а, Держлісагентство України. На лісову ділянку 75 км траси Київ-Ковель журналістів буде доставлено автобусом.

Час: 08.30.

Акредитація за телефоном: 067-500-55-47.

версія для друку