українська російська англійська
На проведення інвентаризації земель Кіровоградщина отримає з держбюджету 7,5 млн. грн.
09.09.2013 | 09:44
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

У 2013 році перед нами поставлені амбіційні завдання – здійснити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення державної власності на площі понад 62 тисячі гектарів. На ці цілі за рахунок Державного бюджету виділено 7,5 мільйона гривень – безвідсоткова сума за всю історію землевпорядної служби Кіровоградщини, зазначив начальник Головного управління Держземагентства в області Віктор Петрікеєв на засіданні робочої групи обласного комітету з економічних реформ.

Зокрема, він акцентував увагу на позитивному досвіді проведення цих робіт на території Бобринецького, Голованівського, Петрівського, Олександрійського та Ульяновського районів.

За прогнозами керівника землевпорядної служби області, після проведення інвентаризації сільськогосподарських земель державної власності щорічні обласні надходження до місцевих бюджетів від плати за землю мають збільшитися фактично на 24 мільйони гривень. А додаткові кошти, які надійдуть до місцевих бюджетів за користування цими землями, спрямовуватимуться, передусім, на вирішення соціальних проблем громадян та на покращення інфраструктури населених пунктів.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко доручив керівникам територій вжити відповідних заходів і всебічно сприяти проведенню інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на ввірених їм територіях.

«Практика, коли земля знаходиться у тіньовому обігу, або ж неефективно використовується, має піти у минуле», – підкреслив керівник ОДА.

 

версія для друку