українська російська англійська
НКЦПФР підписала меморандум про співпрацю з Держкомітетом з цінних паперів Азербайджану
09.09.2013 | 10:44
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку підписала двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією з Державним комітетом з цінних паперів Азербайджану (ДКЦП). З українського боку документ підписав Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, зі сторони закордонних колег - Руфат Асланли, Голова ДКЦП.

«Ми раді формалізації співпраці з регулятором Азербайджану, адже вона має покласти початок створенню нової системи обміну інформаційними ресурсами на ринку цінних паперів та стати стартом нових проектів з міжнародної співпраці. Маю надію, що спільними зусиллями з азербайджанськими колегами ми сприятимемо започаткуванню нових проектів і появі нових можливостей для розвитку й вдосконаленню наших фондових ринків. Адже підписання даного документу засвідчує відкритість та прозорість намірів щодо співпраці між нашими країнами в сфері ринку цінних паперів», - наголосив Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР.

Документ встановлює повноваження сторін, згідно з якими регулятори надаватимуть один одному відповіді на інформаційні запити, отримуватимуть дані про правопорушення та обмінюватимуться методологічними порадами в рамках законодавства про цінні папери та фондовий ринок.

Нагадаємо, що цього року Комісія підписала меморандуми про співпрацю з регуляторами ринків цінних паперів Єгипту, Республіки Білорусь, Китайської Народної Республіки. Окрім того, найближчим часом планується підписання меморандуму з регулятором фондового ринку Йорданії.

версія для друку