українська російська англійська
В Україні завершено фінансування військових пенсій за вересень
09.09.2013 | 11:05
Прес-служба Міністерства соціальної політики

В Україні повністю профінансовані військові пенсії за вересень. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики Микола Шамбір.

«За інформацією Пенсійного фонду України, фінансування вересневих пенсій військовослужбовців проведено у повному обсязі. На ці потреби було спрямовано  1 млрд. 432,8 млн. грн. Загалом же профінансовано 6,3 млрд. грн., що становить 30,6% від місячної потреби», - сказав він.

Таким чином, за словами Миколи Шамбіра, військові уже отримують пенсійні виплати у поштових відділеннях та відділеннях банків. Він нагадав, що відповідно до законодавства виплата пенсій щомісяця проводиться  у визначені  поденним календарним графіком дні виплат з 4 по 25 число.

«У вересні, так само як і у попередні місяці, фінансування та виплата пенсій відбуваються в повному обсязі та відповідно до встановленого поденного графіку, без затримок. Це питання перебуває на особливому контролі Міністра соціальної політики України Наталії Королевської», - наголосив він.

версія для друку