українська російська англійська
Перший національний і Центральне телебачення Китаю підписали договір про співпрацю
09.09.2013 | 11:26
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Відбулося підписання договору про співпрацю між Національною телекомпанією України та Центральним телебаченням Китаю.

Національна телекомпанія України та Центральне телебачення Китаю, прагнучи поглибити співпрацю, а також сприяти пропагуванню та взаємопроникненню культурних цінностей між українським та китайським народами, дійшли згоди про співпрацю щодо трансляції програмного продукту Центрального телебачення Китаю в ефірі Національної телекомпанії України та програмного продукту Національної телекомпанії України в ефірі Центрального телебачення Китаю у форматі телетижнів. Також важливим напрямом співпраці стане можливість проходження стажування фахівців на запрошення кожної зі сторін.

НТКУ має дружні та професійні відносини з Центральним телебаченням Китаю ще з 2011 року, коли приймала у себе китайську делегацію з метою започаткування співпраці та підписання меморандуму про співпрацю у галузі телебачення.

У рамках цьогорічного візиту т. в. о. генерального директора НТКУ Олександр Пантелеймонов зустрівся для обговорення перспектив співпраці та підписання договору з представниками китайської делегації на чолі з головним редактором Центрального телебачення Китаю паном Ло Міном.

"Дуже приємно, що між нашими країнами і телеканалами вже склалися хороші партнерські стосунки, і сьогодні ми знову говоримо про продовження співпраці в різних телевізійних галузяхце і обмін новинами, програмами, документальними фільмами тощо ", – сказав Олександр Пантелеймонов.

 

версія для друку