українська російська англійська
Д.Табачник на Черкащині відвідав УДПУ імені Павла Тичини
09.09.2013 | 12:55
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Перебуваючи на Черкащині, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відвідав Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Також до ВНЗ завітали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Тетяна Прітченко та директор Департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Галина Гаврилюк.

Дмитро Табачник зустрівся з керівництвом університету на чолі з ректором Наталією Побірченко та студентами.

Майже дві години тривала зустріч, під час якої Міністр ознайомився з навчально-науковою інфраструктурою закладу, його оснащенням сучасним технічним обладнанням, з соціально-побутовими умовами у студентських гуртожитках, роботою наукової бібліотеки тощо.

Дмитро Табачник відвідав низку наукових та навчальних лабораторій, студентську їдальню, тренажерні зали, лінгафонні кабінети, комп’ютерні класи.

Особливе зацікавлення Міністра викликала діяльність Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини, високу оцінку отримала активна участь студентів та викладачів університету у міжнародних освітніх і наукових програмах.

Після ознайомлення з діяльністю наукових лабораторій «Педагогічне краєзнавство», «Етнологія Черкаського краю» та майстер-класу «Український рушник» Міністр зазначив, що народознавчо-краєзнавчий напрямок, який так потужно розвивається в університеті, може стати своєрідною «родзинкою» вищого навчального закладу.

Під час спілкування зі студентами, провідними науковцями, деканами факультетів Дмитро Табачник обговорив низку питань, зокрема, першого робочого місця майбутніх фахівців, конкурсної ситуації на різних напрямках підготовки під час цьогорічної вступної кампанії; поінформував про заходи, які здійснює Уряд щодо підтримки студентства, молодих науковців, освіти загалом.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Міністр Дмитро Табачник подякував науково-педагогічним працівникам, керівництву ВНЗ за той потужний поступ вперед, який демонструє Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини у всіх сферах життєдіяльності: «Я приємно вражений. Тим більше, що мій візит був для колективу несподіваним, ви до нього спеціально не готувалися. Радий за вас. Дякую за самовіддану працю».

версія для друку