українська російська англійська
Мінсоцполітики: Визнання гуманітарної допомоги для соціальних установ відбувається у стислі строки
09.09.2013 | 13:13
Прес-служба Міністерства соціальної політики

З початку року статус гуманітарної допомоги було надано 858 вантажам, автомобілям, коштам та послугам. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики В’ячеслав Коломієць.

«З початку року позитивна відповідь була надана 858 заявникам. Зокрема, це 606 вантажів, 11 грошових переказів, 234 автомобілі та 7 послуг», - сказав він.

В’ячеслав Коломієць відзначив, що на сьогодні досить великий відсоток заяв, повернутих на доопрацювання, – 566. «Переважно це відбувається, якщо новий донор або одержувач не подають повний пакет документів, однак після доопрацювання документів ми повертаємося до їхнього розгляду. Якщо ж донор та одержувач вже зверталися до нас неодноразово і їхня діяльність не викликає сумніву, оформлення гуманітарної допомоги проходить у максимально стислі строки», - сказав він.

Зокрема, за словами заступника Міністра, минулого тижня Черкаська обласна організація інвалідів “Діти  Чорнобиля“ отримала майже 18 т гуманітарної допомоги з Німеччини, де серед іншого були інвалідні візки, ходунки, милиці, оргтехніка, канцелярське приладдя та одяг. «Завдання, яке перед нами поставила Міністр соціальної політики Наталія Королевська, – максимально спростити дозвільну процедуру для вантажів, які призначені для установ соціальної сфери. Водночас з нашого боку робиться все можливе, щоб під виглядом гуманітарної допомоги до України не потрапила контрабанда», - відзначив В’ячеслав Коломієць.

Довідковo:

Станом на 9 вересня до Міністерства соціальної політики надійшло 1690 звернень щодо визнання гуманітарної допомоги. З них позитивне рішення одержали 858, що зафіксовано наказами Мінсоцполітики. 566 пакетів документів повернуто заявникам на доопрацювання, 220 включено до проектів наказів, 180 знаходяться на погодженні в центральних органах виконавчої влади та Нацбанку, а ще 46 вивчаються фахівцями Мінсоцполітики.

версія для друку