українська російська англійська
Волинські благодійники придбали на допомогу хворим 5 сучасних "швидких" загальною вартістю 1,5 млн. грн.
09.09.2013 | 13:05
Волинська ОДА

Автопарк комунального підприємства «Волинський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» поповнено ще п’ятьма машинами швидкої допомоги «OPEL Vivarо».

Для потреб населення транспорт придбано за кошти Волинського обласного благодійного фонду «Рідна Волинь». Доброчинні внески у Фонд на ці цілі здійснили вісім волинських меценатів.

Нагадаємо, що голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук ще раніше озвучував наміри закупити, що для Центру, не чекаючи державного фінансування, буде куплено «швидкі» за позабюджетні ресурси. А сьогодні документи на автомобілі Борис Клімчук особисто передав лікарям та подякував благодійникам за участь у проекті модернізації медичної галузі.

«Такий проект вартував  півтора мільйона гривень. У найближчих планах купимо ще три «швидких» не за державні гроші, доукомплектовуючи автопарк Центру. Наш соціально відповідальний бізнес активно підтримує державні ініціативи, за що від усіх волинян величезне їм спасибі», - зазначив голова облдержадміністрації. Він також додав, що «незабаром Волинь отримає зі столиці і необхідне обладнання для диспетчерської служби».

Карети «швидкої допомоги» оснащені усім необхідним медичним обладнанням європейського стандарту, зокрема: електрокардіографами, апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами, ношами, монітором реанімаційним, а також навігаційною системою та клімат-контролем. Крім цього, автомобілі є економічними: витрата пального шість літрів на 100 км.

Довідково

Волинський Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф створений у рамках виконання в області Закону України «Про екстрену медичну допомогу». А вдосконалення системи екстреної медицини є одним із пріоритетів Президента України Віктора Януковича. Відтак, цьогоріч  держава передбачила Волині 40 млн. грн.. на вдосконалення системи екстреної медичної допомоги. У 2013-му, як і минулого року, області виділено 7 млн. грн. на укомплектування бригад необхідними ліками. Для ефективної роботи медиків та вчасного доїзду на виклики торік відкрили дев’ять  додаткових пунктів «швидкої», ще 14 запрацює цьогоріч.

 

версія для друку