українська російська англійська
10 вересня у Львові розпочинається 20-й Форум видавців
09.09.2013 | 14:23
Львівська ОДА

10 вересня у Львові розпочинається вже традиційний для нашого краю 20-й Форум видавців. Напередодні відкриття найбільшого у світі ярмарку української книги сьогодні відбулась прес-конференція, участь у якій взяли заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Романів, всесвітньо визнаний філософ, соціолог Зигмунд Бауман, директор Польського Інституту в Києві Ярослав Ґодун, директор  Інституту Книжки (Краків) Ґжегож Ґауден, президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.

З нагоди проведення ювілейного 20-го Форуму видавців у Львові, учасників прес-конференції привітала Ірина Романів. Зокрема, вона зазначила, що цей захід вкотре доводить, що саме Львів може називатись книжковою столицею України.

Заступник керівника області повідомила, що голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, в рамках Форуму, особисто обере найкращу, на його думку, книгу, яку згодом подарує вихованцям дитячих будинків сімейного типу на Львівщині.

Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль подякувала Вікторові Шемчуку за ініціативу, і запевнила, що участь у цьогорічному Форумі беруть багато достойних письменників, котрі пишуть дитячі книги, то ж обирати буде із кого.

Зазначимо, учасниками цьогорічного Форуму є 220 видавництв і 420 авторів та інтелектуалів з України і 20 інших країн, а саме з Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, США, Канади, Білорусі, Великобританії, Франції, Данії, Латвії, Литви, Колумбії, Румунії, Сербії, Словаччини, Швеції, Швейцарії, Каталонії і Нової Зеландії.

20-й «Форум видавців у Львові: міжнародний книжковий ярмарок і літературний фестиваль» триватиме з 10 до 15 вересня 2013 р.

 

версія для друку