українська російська англійська
Делегації оборонних відомств України та Польщі обговорять перспективи співробітництва в оборонній сфері
09.09.2013 | 15:32
Прес-служба Міністерства оборони

9 вересня в аеропорту міста Сімферополя командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Юрій Іл’їн зустрів делегацію Міністерства національної оборони Республіки Польща на чолі із Міністром національної оборони Республіки Польща Паном Томашем Семоняком.

Після короткого спілкування і проходження прикордонного та митного контролю військова делегація Республіки Польща разом із зустрічаючими від українського оборонного відомства відбула до міста Севастополь. 

Згідно з програмою візиту, 9 вересня у Севастополі відбудеться офіційна зустріч Міністра оборони Республіки Польща пана Томаша Семоняка з Міністром оборони України Павлом Лебедєвим та переговори у складі військових делегацій обох країн.

У ході переговорів сторони планують продовжити діалог на рівні глав оборонних відомств України та Польщі з метою визначення актуального стану та перспектив подальшого розвитку двостороннього співробітництва в оборонній сфері.

Також іноземні гості відвідають військово-морський комплекс «Балаклава» (музей підводних човнів) та Академію військово-морських сил імені П.С. Нахімова.

версія для друку