українська російська англійська
Українські військові льотчики взяли участь у міжнародному авіаційному показі "Czeсh International Air Fest - 2013"
09.09.2013 | 18:50
Прес-служба Міністерства оборони

У період з 7 по 8 вересня військова авіація Повітряних Сил Збройних Сил України брала участь у міжнародному авіаційному показі «Czeсh International Air Fest – 2013», який проходив на аеродромі «Градец Кралове», Чеська Республіка.

Українську делегацію очолював заступник командувача Повітряних Сил з авіації – начальник авіації Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Василь Нікіфоров.

В  авіаційному показі взяли участь особовий склад та авіаційна техніка Повітряних Сил Збройних Сил України (Су-27, Су-27УБ та Ан-26).

За словами  генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, під час проведення практичних польотів на авіаційному показі було  продемонстровано технічні можливості літаків виду Збройних Сил України, також отримано практичний досвід спільних польотів з іноземними колегами, що загалом дало можливість поліпшити натренованість льотного та льотно-інструкторського складу під час виконання міжнародних перельотів.

Довідково

Загалом у міжнародному авіаційному показі «Czeeh International Air Fest 2013» взяли участь близько 15 країн світу. В льотному показі (понад сім годин льотної програми щодня) брали участь реактивні, гвинтомоторні літаки і вертольоти, винищувачі і бойові літаки. Своє льотне мистецтво демонстрували військові та цивільні пілоти, військовий флот і акробатичні групи.

 

версія для друку