українська російська англійська
Школа підводного плавання "Дайв" звернулася за допомогою до Урядового уповноваженого з прав інвалідів
09.09.2013 | 16:17
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

На адресу Урядового уповноваженого з прав інвалідів Олексія Журавка з проханням про негайну допомогу надійшло звернення від засновників та вихованців (всього 26 підписів) севастопольської школи підводного плавання для дітей з обмеженими можливостями «Дайв».

Як йдеться у листі, «у 2002 році містом для облаштування школи підводного плавання для дітей-інвалідів було виділено земельну ділянку, площею 0,0313 га в районі пляжу Парку Перемоги в м. Севастополі. Протягом 11 років, з 2002 до 2013 року, ніяких претензій ні з боку Севастопольської міської ради, ні перевіряючих органів до нас не було.

У травні 2013 року відбулася перевірка цільового використання земельної ділянки, орендованої нами у міста, прокуратурою м. Севастополя з залученням Азовсько-чорноморської інспекції. У ході перевірки співробітниками прокуратури нібито були виявлені порушення, а саме: самовільне захоплення земельної ділянки та берегової смуги, а також самовільне будівництво будівлі і бетонного пірса, з якими ми не погодилися і пояснили, що будівля і бетонний пірс вже знаходилися у 2002 році на суміжному кордоні отриманої нами в оренду земельної ділянки».

Звертаючись до Урядового уповноваженого з прав інвалідів, директор приватного підприємства «Дайв» Надія Турукало від імені тренерського складу та вихованців школи переконливо просить допомогти відстояти права та інтереси дітей на дозвілля та заняття спортом.

Олексій Журавко миттєво відреагував на цей сигнал про допомогу, направивши звернення у відповідні відомства з проханням розглянути це питання, не порушуючи законні права осіб з інвалідністю.

Школа підводного плавання «Дайв» існує з 1991 року. Використовуючи світовий досвід для реабілітації дітей у підводному плаванні та завдяки зусиллям тренерів, за час існування школа випустила понад 250 спортсменів-інвалідів, серед яких – 20 чемпіонів та рекордсменів України й світу, учасників Паралімпійських ігор. Навчання в школі дайвінгу проходить безкоштовно.

Ініціаторами створення «Дайву» стали абсолютна чемпіонка світу з підводного плавання, заслужений майстер спорту, інвалід ІІІ групи Надія Турукало та заслужений тренер СРСР з підводного плавання, інвалід ІІ групи Борис Поротов.

версія для друку