українська російська англійська
В Астрахані українські військові візьмуть участь у навчаннях "Бойова співдружність - 2013" як спостерігачі
09.09.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства оборони

9 вересня розпочався візит делегації Повітряних Сил Збройних Сил України, яку очолив командувач виду ЗС України генерал-лейтенант Юрій Байдак, до Російської Федерації. Українська делегація у якості спостерігачів візьме участь в активній фазі навчання з бойовою стрільбою «Бойова співдружність – 2013», яка проходитиме на полігоні Ашулук (Російська Федерація, м. Астрахань).

Мета заходу – обмін досвідом щодо проведення навчань з бойовою стрільбою Військ повітряно-космічної оборони, Військово-повітряних сил (Протиповітряної оборони, Військово-повітряних сил та Протиповітряної оборони, військ Сил повітряної оборони) збройних сил держав-учасниць СНД.

Загалом участь українських військових у зазначеному заході дасть змогу вивчити позитивний досвід щодо організації об’єднаної системи протиповітряної оборони та отримати матеріали про сучасний розвиток сил і засобів протиповітряної оборони для використання у процесі розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України, а також сприятиме поглибленню співробітництва між Україною та державами-учасницями Співдружності Незалежних Держав у сфері протиповітряної оборони на двосторонній основі.

версія для друку