українська російська англійська
На Буковині відкрито Кельменецький районний міграційний центр
09.09.2013 | 17:57
Чернівецька ОДА

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв 9 вересня взяв участь у відкритті після реконструкції Кельменецького сектору управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області, який обслуговуватиме жителів цього району, а також сусідніх - Хотинського, Кельменецького та м. Новодністровськ.

У вітальному слові керівник виконавчої влади Буковини повідомив, що рік тому в Україні була створена окрема структура - Державна міграційна служба, яка, за його словами, повинна наблизити країну до європейських стандартів у сфері громадянства та міграції.

«За рік в області сформовано обласне управління та 15 територіальних підрозділів цього відомства. 112 працівників обслуговують близько 907 тис. буковинців: а це паспортна робота, реєстраційний облік й документування фізичних осіб, осіб без громадянства, оформлення документів для в'їзду в Україну чи виїзду за кордон», - сказав Михайло Папієв. Він додав, що реформування Державної міграційної служби не обмежилось лише адміністративними змінами. «Відповідно до Національного плану дій на 2013 рік та у рамках програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» нині перед відомством стоїть серйозне завдання стати ефективною сервісною структурою, яка має у найкоротші терміни якісно надавати адміністративні послуги, - зауважив голова облдержадміністрації. - Звісно ж, я маю на увазі відсутність черг, бюрократичних перепон та затримок. Тобто, усі ці послуги мають бути доступними для абсолютно усіх категорій населення».

Михайло Папієв оглянув відремонтоване приміщення та взяв участь у підключенні Кельменецького центру до єдиної Державної інформаційної системи міграційної служби країни.

версія для друку