українська російська англійська
Відбулося перше засідання оргкомітету Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014"
10.09.2013 | 11:40
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Бориса Жебровського відбулося перше засідання організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014».

У цьому навчальному році конкурс проходитиме у п’яти номінаціях: «Директор школи», «Трудове навчання», «Світова література», «Початкова школа», «Географія».

Під час наради члени центрального оргкомітету одностайно дійшли висновку, що у всіх номінаціях учасники мають продемонструвати володіння інформаційно-комунікаційними технологіями (ІКТ), розуміння особливостей сучасних світових педагогічних систем, вміння орієнтуватися в нюансах нових Державних стандартів та реформування української освіти. Учитель має вміти використовувати свої творчі можливості та власні уподобання для неформального позашкільного спілкування з учнями.

Багато років не проводився конкурс у номінації «Директор школи». Для цієї категорії учасників передбачаються творчі завдання в школах В. Сухомлинського і А. Макаренка, вирішення психологічних питань, уміння розв’язувати конфліктні ситуації між педагогічним колективом, учнями і батьками.

Визначено, що всеукраїнські фінали конкурсу пройдуть не в обласних центрах, а в невеличких містах – найбільш типових для більшості учасників. 

версія для друку