українська російська англійська
К.Грищенко: Тернопільщина має реалізувати свій значний потенціал розвитку
10.09.2013 | 15:57
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

9-10 вересня Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко здійснює робочу поїздку до Тернопільської області.

Під час візиту він провів нараду з керівництвом області щодо стану та перспектив соціально-економічного розвитку Тернопільщини, зокрема у частині реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича.

Окрему увагу під час наради було приділено питанням освіти, збереження культурних пам’яток Тернопільщини, розвитку її спортивного та туристичного потенціалу.

Також було обговорене здійснення в регіоні реформи системи охорони здоров'я. Віце-прем'єр відзначив низку досягнень області у цій сфері і при цьому наголосив на неприпустимості будь-яких затримок у виконанні положень закону України "Про екстрену медичну допомогу".

У ході поїздки Грищенко взяв участь у відкритті нового радіологічного відділення Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру, сучасне обладнання для якого було придбане Фондом Рината Ахметова "Розвиток України".

"Президент України поставив чітке завдання - створити  якісну і доступну систему охорони здоров'я. Сьогодні ми зробили черговий і вагомий крок до виконання цієї задачі. Це стало можливим завдяки благодійним зусиллям Ріната Ахметова, місцевої влади та уряду. Ми вкотре пересвідчуємося, що саме партнерство влади та бізнесу дає найкращий результат, дозволяє нам успішно реформувати систему охорони здоров'я та, зрештою, рятувати життя людей", - заявив Костянтин Грищенко.

К.Грищенко також відвідав декілька населених пунктів Тернопільської області, де ознайомився з роботою об'єктів культури, спортивної та соціальної інфраструктури.

 

 

версія для друку