українська російська англійська
На Житомирщині будуються два потужні елеваторно-комбікормові комплекси
10.09.2013 | 17:10
Житомирська ОДА

У с. Оліївка на Житомирщині розпочалось будівництво сучасного елеватора місткістю 110 тисяч тонн зерна одночасного зберігання. Тут буде працевлаштовано 100 місцевих жителів.

«За останніх 3 роки в області введено в дію такі зерносховища, як «Світанок» в Ружинському районі (потужністю 100 тис. т), «Нібулон» у Чуднівському районі (80 тис. т),  у Романівському районі (87 тис. т), - каже голова облдержадміністрації Сергій Рижук. - Будують елеватори по 5-6 тис. т у Новоград-Волинському, Попільнянському, Андрушівському районах».

Особливо важливим, на думку очільника області, є те, що продуктивний бізнес у виробничій сфері активно пішов на північну частину області., яка є глибоко поліською. Входження бізнесу означає перспективи розвитку для села, ремонт доріг, створення і покращення соціальної інфраструктури, поповнення місцевих бюджетів.

Новий сучасний комплекс не тільки зберігатиме зерно, а й кожної години вироблятиме 10 т комбікорму, який споживатиме худоба, свині, кури. Це дасть змогу експортувати не напівфабрикати чи зерно, а м’ясо, яйця, молоко – готовий продукт.

В Овруцькому районі ведеться будівництво такого ж сучасного елеваторно-комбікормового комплексу, яке планується завершити весною 2014 року, до початку збору ранніх зернових.

Після закладення капсули під фундамент об’єкту голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський і операційний директор групи компаній «Укрлендфармінг» Галина Ковток підписали меморандум про взаєморозуміння. Це новий крок у взаєминах влади і бізнесу, що базується на основі відкритості та прозорості усіх бізнес-процесів.

 

 

версія для друку