українська російська англійська
Цього року в Криму створять майже 1,2 тис. додаткових місць у дитячих садах
11.09.2013 | 09:30
Рада міністрів АРК

У Криму з метою скорочення черговості до дитячих дошкільних установ створюють додаткові місця та групи. Про це повідомлялося на нараді з главами міст і районів у форматі відеоконференції під керівництвом Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова.

Зокрема, у 2013 році створено 632 додаткових місця. До кінця цього року планується створити ще 560 місць.

Анатолій Могильов підкреслив, що створення належних умов для здобуття дошкільної освіти — важлива складова ініціативи Президента «Діти — майбутнє України». «Треба задіяти усі максимально можливі резерви, знаходити різні форми вирішення питання, проаналізувати доцільність використання приміщень і будівель. Наприклад, частину кабінетів малоукомплектованих шкіл виділяти під групи дошкільнят, — заявив Анатолій Могильов. — Адже це ненормально. Це питання треба вирішувати якнайшвидше».

У свою чергу міністр освіти і науки, молоді та спорту Криму Наталія Гончарова повідомила, що в цілях скорочення черговості цього року планується відкрити дитячий сад у с. Чистеньке, розрахований на 120 місць, в Ялті — нову дошкільну установу на 80 місць (з можливістю розширення), у Красногвардійському районі — дві дошкільні групи, а в Нижньогірському районі — три групи на базі загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками обговорення главам міст і районів рекомендовано провести моніторинг можливості відкриття додаткових груп на базі дошкільних  і загальноосвітніх навчальних закладів, а також пристосованих приміщень для груп короткочасного перебування дітей. Також рекомендовано скласти календарні плани-графіки з повернення колишніх дитячих садів в мережу дошкільних установ.

версія для друку