українська російська англійська
О. Журавко перевірив Великорибальський будинок-інтернат на дотримання прав інвалідів
11.09.2013 | 09:33
Прес-служба Урядового уповноваженого з прав інвалідів

Ознайомитися з умовами проживання жінок з інвалідністю у Великорибальському психоневрологічному будинку-інтернаті та всебічно вивчити ситуацію щодо дотримання їх прав за дорученням Олексія Журавка на Одещину виїхала завідувач сектору із забезпечення роботи Урядового уповноваженого з прав інвалідів Світлана Корнієнко.

Приводом для візиту до Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату став відеосюжет, показаний на одному з провідних українських телеканалів. У ньому йшлося про антисанітарні умови перебування жінок-інвалідів в інтернаті, неякісне харчування тощо.

У ході роботи представником Урядового уповноваженого з прав інвалідів було встановлено, що від часу показу сюжету керівництвом інтернату вживаються заходи щодо усунення виявлених недоліків. Зокрема, відремонтовано пандус, частково зроблено косметичний ремонт житлових кімнат, ведуться роботи з ремонту електропроводки та відновлення печей опалення. З метою усунення безконтрольного проведення вільного часу та спілкування зі сторонніми особами розроблено заходи з організації дозвілля підопічних. Проте на цей час ще є порушення, які негайно треба усунути.

Свої зауваження та рекомендації щодо покращення умов перебування жінок-інвалідів у Великорибальському психоневрологічному будинку-інтернаті Олексій Журавко надіслав до відповідних органів влади.

версія для друку