українська російська англійська
В.Семиноженко: Система електронної взаємодії органів виконавчої влади - час підключатися
11.09.2013 | 09:54
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Під головуванням Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимира Семиноженка відбулася чергова робоча нарада з питань впровадження Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Система електронної взаємодії органів виконавчої влади (СЕВ ОВВ), яка була створена Держінформнауки у 2012 році, дозволяє здійснювати обмін електронними документами між органами виконавчої влади та підвищує ефективність держуправління.

За словами В.Семиноженка, зараз основна робота зосереджена на організації підключення систем електронного документообігу (СЕД) центральних органів влади та впровадженні електронного цифрового підпису.

«Для вирішення поставлених завдань проводиться досить інтенсивна робота. Ми маємо чіткий план, а перед всіма учасниками процесу поставлені конкретні завдання», - зазначив Голова Держінформнауки.

Як поінформував В.Семиноженко, до Системи уже підключені всі центральні органи виконавчої влади - а це 82 ЦОВВ. «Сьогодні робочі місця діловодів усіх центральних органів влади організовані таким чином, щоб мати змогу здійснювати документообіг шляхом надсилання електронних копій документів підписаних електронним цифровим підписом», - сказав він. Але для повноцінної роботи з електронними документами потрібно провести інтеграцію Системи з відомчими системами електронного документообігу органів виконавчої влади. На сьогодні вже інтегровано системи електронного документообігу 12 органів виконавчої влади. Першим підключення до модернізованої версії СЕВ ОВВ виконав Секретаріат Кабінету Міністрів України. Відтепер Уряд матиме необхідні технологічні можливості для надсилання та отримання електронних документів в автоматичному режимі системою електронного документообігу Секретаріату Кабінету Міністрів.

В.Семиноженко повідомив, що станом на сьогодні Секретаріат Кабінету Міністрів України, міністерства і центральні органи виконавчої влади уже передали один одному понад 25 тис. електронних документів. «Ми ретельно відпрацьовуємо систему обміну електронними документами до деталей, щоб усунути помилки та унеможливити збої в роботі. Це досить масштабні робота, яка потребує часу», - зазначив Голова Держінформнауки.

Також здійснюються заходи з побудови комплексної системи захисту інформації та подальшої її атестації в Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації.

 

версія для друку