українська російська англійська
З початку року в Україні виплачено 166,1 млрд. грн. пенсій та грошової допомоги
11.09.2013 | 10:00
Прес-служба Пенсійного фонду України

За січень-серпень 2013 року Пенсійний фонд України забезпечив виплату пенсій та грошової допомоги 13,5 млн. пенсіонерів у повному обсязі у всіх регіонах України у встановлений термін. Про це йшлося на брифінгу перед початком прямої телефонної лінії в Кабінеті Міністрів України за участю заступника Голови правління Пенсійного фонду України В. Никитенко.

Загальна сума видатків Фонду за вісім місяців поточного року склала 166,1 млрд. грн., що на 14,2 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Фінансове забезпечення виплат здійснювалось за рахунок законодавчо визначених джерел доходів.

За оперативним даними, загальна сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за січень – серпень склала 123 млрд. грн., що становить 100,8 % планового показника на цей період і на 7,3 млрд. грн. більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Надходження власних коштів Фонду за вісім місяців становили 108,8  млрд. грн., виконання планового показника забезпечено на 101,1%. Порівняно з січнем – серпнем  минулого року  власні доходи зросли на 6,7 млрд. гривень.

Під час роботи телефонної лінії до Кабінету Міністрів України звернулись 24 особи, які цікавились порядком призначення та перерахунку пенсій, призначенням пенсій на пільгових умовах, перспективами осучаснення пенсій.

 

версія для друку