українська російська англійська
МОН розпочало серію зустрічей з учителями класів, які розпочали навчання за новими Державними стандартами
11.09.2013 | 11:35
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Міністерство освіти і науки України розпочало серію зустрічей з учителями 1-х, 2-х та 5-х класів, які під час підсумкової Колегії МОН визначено як класи особливої уваги, оскільки саме вони розпочали роботу за новими Державними стандартами освіти.

Днями у Броварах (Київська область) під головуванням заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського відбулася робоча зустріч з учителями перших класів, під час якої обговорено особливості організованого початку навчального року в перших класах.

У засіданні взяли участь представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН, Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, місцевих органів виконавчої влади та органів управління освітою, науково-методичного центру.

Під час зустрічі обговорювалися питання роботи з батьками, організації навчально-виховного процесу, психологічної підготовки вчителів  початкових класів тощо.

Окрім того, окреслено питання, які вимагатимуть корекції у планування підготовки.

Користь від таких зустрічей визнали як вчителі – практики, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, так і представники МОН.

Підбиваючи підсумки зустрічі, заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський зазначив: «Перший клас – це і є головний показник рейтингу школи. А у вересні – це ще і епіцентр прискіпливої уваги суспільства».

 

 

версія для друку