українська російська англійська
Приватизація Стебницького гірничо-хімічного підприємства "Полімінерал" забезпечить його відновлення і розвиток
11.09.2013 | 15:16
Прес-служба Фонду державного майна

11 вересня 2013 року Фонд державного майна України оголосив конкурс з відкритістю пропонування ціни за методом аукціону з продажу 93,52% акцій ПАТ Стебницьке гірничо-хімічного підприємство «Полімінерал». Конкурс відбудеться 2 жовтня об11.00 у ФДМУ. Заявки приймаються Фондом до 24 вересня, до 18.00.

Початкова ціна пакета складає 55,8 млн. грн.

Серед зобов’язань інвестора – відновлення основного виробництва (видобування калійної руди, виробництво міндобрив) та розвиток підприємства, погашення простроченої кредиторської заборгованості та заборгованості із заробітної плати, а також поетапне підвищення заробітної плати, реалізація інвестиційного проекту з відновлення роботи рудника та створення збагачувального комплексу із застосуванням сучасних технологій, будівництво спелеолікарні в підземних виробках підприємства, переозброєння і модернізація виробництва.

Як зазначав Голова ФДМУ Олександр Рябченко, приватизація для підприємства дуже важлива, бо прихід інвестора, приватного капіталу має на меті відновити його роботу та забезпечити розвиток: За його словами, це дуже складне підприємство, яке потребує неабияких капіталовкладень, бо має борги і великі виробничі проблеми, і приватизація – для нього це вихід із складного становища.

версія для друку