українська російська англійська
К.Грищенко: Проект зі створення ІнтерМедікалЕкоСіті дозволить Україні зайняти одне з провідних місць на медичній карті світу
11.09.2013 | 16:14
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

11 вересня Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко відвідав Міжнародну клініку відновного лікування у м. Трускавець.

У цьому всесвітньо відомому медичному закладі вже 20 тисяч пацієнтів з більш як 50 країн світу, у тому числі з Німеччини, Швейцарії, Франції, США та Кувейту,  пройшли курс реабілітації за унікальною методикою українського лікаря професора Володимира Козявкіна.

Метод Козявкіна – один з чотирьох визнаних у світі ефективних способів лікування дитячого церебрального паралічу. Він також застосовується для лікування остеохондрозу, наслідків травм та ураження нервової системи.

Віце-прем'єр відзначив надзвичайно високий рівень організації лікувального процесу у Міжнародній клініці та висловив сподівання, що досвід В.Козявкіна у цій сфері буде активно використовуватися і в інших медичних закладах України.

К.Грищенко також ознайомився з ходом реалізації проекту ІнтерЕкоМедікалСіті на Арабатській стрілці (Херсонська область) та наголосив, що Уряд України повністю і послідовно підтримує його реалізацію.

"Проект EcoMedicalCity має особливе значення не лише для України, а і на глобальному рівні. Фактично, створюється принципово нова модель організації процесу лікування та реабілітації пацієнтів. Переконаний, що проект стане зразком для інших країн, а Україна завдяки його реалізації займе одне з провідних місць на медичній карті світу" - заявив Віце-прем'єр-міністр.

 

версія для друку