українська російська англійська
Леонід Кожара взяв участь у відкритті Економіко-довкільного форуму ОБСЄ
11.09.2013 | 17:36
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара взяв участь у відкритті Економіко-довкільного форуму ОБСЄ у Празі.

У своєму виступі Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара наголосив на важливості розвитку міжнародного співробітництва у сфері захисту навколишнього середовища, запобігання негативному впливу на нього діяльності, пов’язаної з енергоносіями, підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів і відновлюваних джерел енергії.

ОБСЄ у цих питаннях відіграє надзвичайно важливу роль як «унікальна платформа для широкого діалогу та співробітництва між рівними партнерами», підкреслив Леонід Кожара.

Форум, який триватиме до 13 вересня ц.р. за участю делегацій держав-учасниць і країн-партнерів ОБСЄ, представників міжнародних та неурядових організацій, приділятиме увагу питанням зменшення ризиків для оточуючого середовища, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням, зберіганням і використанням енергоносіїв; співробітництву між приватним і державним секторами енергетики; використанню нових джерел енергії.

У ході засідання будуть розглянуті зобов’язання ОБСЄ в енергетичній галузі та обговорені можливості Організації з надання допомоги країнам-учасницям в їх імплементації.

Дискусія з актуальних питань, які є предметом Форуму, продовжиться під час міжнародної конференції високого рівня «Енергетична безпека і стабільність - перспектива ОБСЄ», яку спільно проводитиме Українське головування в ОБСЄ та Уряд Туркменістану 17-18 жовтня ц.р. в Ашгабаті.

Проведення цих заходів відбувається в рамках пріоритетів Українського головування в ОБСЄ з реалізації завдань економіко-довкільного виміру.

версія для друку