українська російська англійська
Л.Кожара провів переговори з Міністром закордонних справ і європейських питань Словаччини Мирославом Лайчаком
12.09.2013 | 15:20
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ

У ході офіційного візиту до Словацької Республіки Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів переговори з Міністром закордонних справ і європейських питань Мирославом Лайчаком.

Під час зустрічі сторони відзначили високий рівень політичного діалогу, позитивні тенденції розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Словаччиною, обговорили перспективні напрями поглиблення співпраці між двома дружніми державами.

Відбувся також обмін думками щодо актуальних міжнародних питань, взаємодії двох країн у рамках міжнародних організацій. У цьому контексті Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ поінформував про заходи Українського головування з реалізації пріоритетів України в рамках ОБСЄ.

У ході переговорів Леонід Кожара наголосив, що безумовним пріоритетом України залишається підписання на Вільнюському Саміті Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також досягнення прогресу у безвізовому діалозі. Міністр, зокрема, поінформував про внутрішні реформи, які здійснює Україна у зв’язку з підготовкою до підписання Угоди про асоціацію.

За результатами переговорів була підписана спільна заява, в якій наголошується на активній та всебічній підтримці Словацькою Республікою євроінтеграційних прагнень України.

 

версія для друку