українська російська англійська
Доручення Президента України надає можливість обладнати сучасною освітньою технікою 10% шкіл України до кінця року - В. Каськів
12.09.2013 | 17:14
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

Доручення Президента України щодо забезпечення фінансування потреб реалізації Національного проекту «Відкритий світ» надає можливість встановити у 2000 шкіл України сучасне освітнє обладнання та підключити навчальні заклади до мережі Інтернет.

Про це повідомив Голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислав Каськів.

«Тепер ми переконані, що до кінця року реалізація другого етапу Національного проекту «Відкритий світ» стане незворотною. Це означає, що перші 10% шкіл України вже у цьому році отримають можливості навчатись за новітніми технологіями. Завдяки реалізації проекту освіта в Україні досягне найвищих світових стандартів, стане конкурентною та дозволить отримати однаковий доступ до якісних знань як в столиці, так і у найвіддаленіших точках країни», - наголосив В.Каськів.

Відповідно до документу, Президент України доручив Голові Уряду М.Азарову вжити заходів для забезпечення фінансування відповідно до обґрунтованих потреб реалізації національного проекту «Відкритий світ». Крім того, Віктор Янукович розпорядився опрацювати питання щодо механізмів залучення додаткових фінансових ресурсів, а також звільнення від оподаткування імпортного обладнання, яке необхідне для реалізації проекту. У відповідності з документом, Прем’єр-міністр має також взяти на контроль забезпечення учнів із соціально незахищених сімей учнівськими пристроями. Доручення Президента України було оприлюднене на офіційному сайті Глави держави 11.09.2013 р. (посилання на документ).

Довідково:

Метою Національного проекту «Відкритий світ» є перехід системи освіти в Україні на якісно новий рівень шляхом запровадження в освітній процес цифрових технологій та усунення освітньої нерівності через встановлення у середніх школах країни широкосмугового доступу до мережі Інтернет.

У рамках реалізації першого етапу проекту цифрове обладнання різних марок та широкосмуговий доступ до Інтернету були встановлені у 54 пілотних школах України. Ефективність обладнання перевіряє одна з провідних аудиторських компаній у світі «BDO», яка визначить найбільш пристосоване для освітнього процесу устаткування перед масштабуванням проекту на решту шкіл України.

В рамках другого етапу реалізації Національного проекту «Відкритий світ» планується обладнати 2000 шкіл України.

 

 

версія для друку