українська російська англійська
В.Семиноженко взяв участь в урочистих зборах НАНУ з нагоди 90-річчя від дня народження академіка Глушкова
12.09.2013 | 18:57
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко взяв участь у ювілейній сесії загальних зборів Національної академії наук України, присвяченій 90-ій річниці від дня народження Віктора Михайловича Глушкова.

Голова Держінформнауки зачитав членам президії НАНУ привітання Прем’єр-міністра України Миколи Азарова з нагоди урочистого зібрання.

«Завдяки відкриттям цього видатного вченого, Україна сьогодні має той науково-технологічний фундамент, на якому ми успішно розвиваємо інформаційно-комунікаційні технології, будуємо складні моделі економічного прогнозування, втілюємо нові підходи до електронного урядування», - йдеться у вітальному слові Глави українського Уряду.

На переконання Прем’єр-міністра, пам’ятаючи про академіка Глушкова, Україна ще раз повинна проголосити амбіційну мету: відновити колишнє лідерство і знову зайняти перші позиції в світовій науці.

«Адже тільки віддаючи шану нашій славній науковій історії та спираючись на здобутки великих попередників, ми разом зможемо розбудувати нову Україну – конкурентоспроможну, прогресивну, інтелектуальну державу», - процитував Володимир Семиноженко Прем’єр-міністра.

Довідково

Глушков Віктор Михайлович (1923-1982) – математик, академік АН України (1961) і АН СРСР (1964), організатор і перший директор Інституту кібернетики АН України (з 1962; зараз – імені Глушкова). Основні роботи з теоретичної і прикладної кібернетики: теорія цифрових автоматів, автоматизація проектування ЕОМ, застосування кібернетичних методів у народному господарстві.

версія для друку