українська російська англійська
Для усіх проектів, що реалізуються з використанням держгарантій, критерії однакові, - І. Прасолов
13.09.2013 | 09:14
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Під керівництвом Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ігоря Прасолова відбулося третє засідання робочої групи, яка розглядає проекти соціально-економічного розвитку, реалізація яких здійснюватиметься за рахунок коштів, залучених під держгарантії. Акцент робиться на проектах саме з регіонів і стосується різних сфер народного господарства. Робоча група цього разу розглянула проекти, що були повернуті для доопрацювання і усунення недоліків.

«Наше завдання ретельно розглянути проекти, щоб партнерство держави і місцевої громади при їх реалізації було максимально ефективним. Ми готові допомагати кожному українському місту, але на паритетних засадах. Тому критерії і підходи до усіх однакові. І перш ніж передавати проект на розгляд фінансово-кредитної ради, ми хочемо з’ясувати усі деталі, пов’язані з реалізацією проекту, прорахувати усі питання, в тому числі і соціально-економічний результат від здійснення проекту, ризики державного бюджету у разі зриву виконання своїх кредитних зобов’язань місцевою громадою», - зазначив Ігор Прасолов.

На нинішньому засіданні були розглянуті проекти, пов’язані з оновленням рухомого складу тролейбусних парків в містах Дніпропетровську, Кривому Розі, Дніпродзержинську та Хмельницькому і поповнення трамвайного парку в Кривому Розі. Реалізація проектів дозволить підвищити рівень технічного оснащення парків, забезпечить їх сталий розвиток і ефективну роботу, а відтак, гарантує додаткові надходження до бюджету, безпеку руху, розвантаження транспортних магістралей міст, підвищення якості перевезень пасажирів.

 

версія для друку