українська російська англійська
Оновлюється склад Координаційного центру, що займається реалізацією Стратегії ЄС в Дунайському регіоні
13.09.2013 | 09:50
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Кабінет Міністрів вирішив оновити склад Координаційного центру, діяльність якого пов'язана з участю України в реалізації Стратегії Європейського Союзу для Дунайського регіону. 11 вересняУряд вніс відповідні зміни до постанови № 994 від 21 вересня 2011 р. З урахуванням проведеної оптимізації відтепер членами Центру буде призначено  перших заступників та заступників керівників центральних органів виконавчої влади, а також його склад доповнюється представниками Держпідприємництва, ДМС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держенергоефективності та НАН України. Очолить Центр Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

Це дасть можливість ефективно проводити імплементацію Стратегії ЄС,  представляти інтереси української сторони,  а також координувати на належному рівні підготовку та реалізацію проектів, які відповідають національним інтересам України і матимуть позитивний вплив на подальший розвиток української частини Дунайського регіону.

«Сьогодні на розгляді у координаторів пріоритетних напрямів Стратегії знаходиться 37 проектних пропозицій, ініційованих українською стороною. Ще 11 українських проектних пропозицій - на стадії доопрацювання. Також від координаторів пріоритетних напрямів отримано чотири рекомендаційних листи, які підтверджують відповідність цілям Стратегії декількох проектів у сфері транспортної інфраструктури та охорони навколишнього середовища», - зазначив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов.

Нагадаємо, Стратегія Європейського Союзу для Дунайського регіону була затверджена Радою ЄС 24 червня 2011 року. До її  реалізації залучено 9 країн-членів ЄС та 5 країн, що не входять до Євросоюзу, включаючи і Україну. Планом дій Стратегії передбачено 11 пріоритетів та визначено показники, яких необхідно досягнути до 2020 року для розвитку цього регіону. Співробітництво в рамках Стратегії здійснюється в сферах розвитку транспортної інфраструктури, енергетики, туризму, культури, якості води, екологічних ризиків, екології, наукового співробітництва, освіти, підприємництва, а також у сфері безпеки та боротьби з організованою злочинністю.

 

 

версія для друку