українська російська англійська
У результаті проведення земельного аукціону на Прикарпатті до бюджетів надійшло 138 тис. грн.
14.09.2013 | 09:47
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

На Івано-Франківщині у результаті проведення першого земельного аукціону з продажу земель державної власності до бюджетів різних рівнів надійшло 138 тис. гривень. Відтак створено передумови для розвитку бізнесу та нові робочі місця. Організаторами заходу виступили землевпорядна служба області, Рожнятівські райдержадміністрація та селищна рада.

«Зараз переможці торгів отримають правовстановлюючі документи на землю і стануть її повноцінними власниками», – наголосив начальник відділу ринку та оцінки земель Головного управління Держземагентства в області Володимир Бурденюк.

У свою чергу голова райдержадміністрації Микола Філіпович та селищний голова Василь Мацевко подякували землевпорядній службі області за законодавчий супровід та оперативну підготовку земельного аукціону.

Слід зазначити, що райдержадміністрація та селищна рада Рожнятова заздалегідь опублікували повний пакет правових документів щодо земельних наділів, а також їх розміщення на публічній кадастровій карті. Відтепер у будь-якій точці України потенційний інвестор має вільний доступ до інформації щодо земельних ділянок.

 

версія для друку