українська російська англійська
Затверджено перелік іноземних бірж, учасники яких можуть отримати допуск на український фондовий ринок
14.09.2013 | 10:23
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила Перелік іноземних фондових бірж, на яких мають бути допущені до обігу цінні папери іноземних емітентів, що мають намір отримати допуск до обігу цінних паперів на території України. Відповідний документ був прийнятий на плановому засіданні Комісії, яке мало місце 10 вересня 2013 року.

«Регулятор завершує роботу над нормативними документами, які визначають механізм допуску цінних паперів іноземних емітентів на вітчизняний фондовий ринок. Зокрема, однією з умов виходу на українські біржові майданчики є обіг таких цінних паперів на іноземній фондовій біржі, що входить до визначеного Комісією переліку», - розповіла Алла Папаіка, Директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

За словами А. Папаіки, до переліку увійшли 69 іноземних фондових майданчиків, зокрема, у списку є Moscow Exchange, NASDAQ OMX, Warsaw Stock Exchange, London Stock Exchange, Hong Kong Exchanges and Clearing та інші. З повним переліком фондових бірж можна ознайомитися з проекту рішення, який Ви знайдете за цим посиланням.

Нагадаємо, що допуск цінних паперів іноземних емітентів має розширити перелік існуючих інструментів на вітчизняному фондовому ринку. Важливо зауважити, що це повинні бути цінні папери, емітовані компаніями, що мають активи в Україні, і, будучи допущеними на вітчизняний фондовий ринок, вони перебуватимуть в обігу на українських фондових біржах. Ініціатором такого допуску повинен виступати сам емітент.

Проект рішення Комісії попередньо був погоджений з зацікавленими державними відомствами і найближчим часом буде направлений до Мінюсту для реєстрації.

 

 

версія для друку