українська російська англійська
Уряд підтримуватиме реалізацію великих українсько-нідерландських проектів в АПК
13.09.2013 | 10:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров пообіцяв урядову підтримку спільним українсько-нідерландським проектам в агропромисловому комплексі. Про це Глава українського Уряду заявив під час зустрічі з керівництвом компаній агропромислового сектору Нідерландів.

«Я сподіваюся, що наша зустріч приведе до реалізації спільних проектів. Важливо не тільки добре знати один одного, важливо вміти домовлятися щодо реалізації масштабних довготермінових проектів. Хочу Вас запевнити, що Уряд України підтримуватиме реалізацію таких проектів», - сказав Микола Азаров.

При цьому він підкреслив, що перспективною, зокрема, є співпраця в галузі тваринництва, переробній галузі. «Ми готові на державному рівні підтримувати реалізацію таких спільних проектів», - додав Прем’єр-міністр.

У свою чергу представники нідерландського аграрного бізнесу зазначили, що Україна має надзвичайно родючі ґрунти, водночас Нідерланди мають високорозвинені технології в АПК, а тому співпраця українських і нідерландських аграріїв є надзвичайно перспективною і вигідною обом країнам. Водночас представники АПК Нідерландів зазначили, що вони виступають проти штучних обмежень у торгівлі, оскільки відкритий ринок сприяє розвитку конкуренції та новаторства тощо.

версія для друку