українська російська англійська
16 вересня поблизу Києва пройдуть змагання підрозділів спеціального призначення
13.09.2013 | 10:54
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ

16 вересня 2013 року о 9.00 на базі навчального центру внутрішніх військ МВС України (с. Нові Петрівці) відбудеться урочисте відкриття змагань підрозділів спеціального призначення. В рамках змагань військовослужбовці також складатимуть кваліфікаційні іспити на право носіння Крапового берета.

Змагання серед військовослужбовців підрозділів спеціального призначення вже в чотирнадцяте проводяться у військах.

На сьогоднішній день програма передбачає вправи з різних видів бойової та спеціальної підготовки підрозділів внутрішніх військ та дозволяє об’єктивно оцінити як практичну, так і теоретичну підготовку військовослужбовців та підрозділів.

Краповий берет - символ підрозділів спеціального призначення. Його носять лише ті військовослужбовці, які в запеклій боротьбі вибороли це почесне право.

У рамках першого дня змагань спецпризначенці будуть змагатися у подоланні смуги перешкод в бойовій викладці з автоматом та стрільбі з бойової зброї.

На церемонію відкриття прибуде командування внутрішніх військ та іноземні делегати, представники посольств та аташе з правоохоронних питань посольств. Зокрема, делегація Народної озброєної міліції Китайської Народної Республіки, Національної жандармерії Французької Республіки, жандармерії Румунії та представники внутрішніх військ МВС Російської Федерації.

Представники ЗМІ отримають можливість поспілкуватися з командувачем внутрішніх військ МВС України та іноземними представниками, а також відвідати наметове містечко, де проживають військовослужбовці.

 

Для представників ЗМІ буде організований виїзд до місця проведення навчань.

Виїзд: 16 вересня 2013 року о 8.00, вул. Костянтинівська, 5

Телефон для акредитації: 428-66-16, 063-133-99-93

Для представників ЗМІ, що прибудуть на власному автотранспорті, потрібно повідомити марку та номер авто.

версія для друку