українська російська англійська
Уряд вдосконалює процедуру набору для навчання іноземців та осіб без громадянства
14.09.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства освіти і науки

11 вересня 2013 року на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання набору для навчання іноземців та осіб без громадянства».

Метою прийняття акта є приведення нормативних актів, що регулюють питання навчання в Україні громадян інших держав та осіб без громадянства, у відповідність до чинного законодавства, а також до сучасних вимог щодо надання українськими навчальними закладами освітніх послуг іноземцям.

Питання отримання іноземцями освіти  в Україні пов’язане не тільки з організацією їхнього навчання в українських навчальних закладах, а також є складовою формування міжнародного іміджу України.

Відтак питання їхнього запрошення на навчання, в’їзду в Україну з метою навчання та перебування на її території мають бути відображені у новому законодавчому регулюванні, яке буде розроблено МОН з урахуванням сучасних нормативних актів у сфері освіти, візової та міграційної політики.

Новий Порядок набору іноземних громадян та осіб без громадянства на навчання в Україні дозволить забезпечити підвищення якості відбору іноземних кандидатів на навчання, що є необхідним фактором підвищення авторитету українського диплому та його безумовного визнання на міжнародному рівні.

 

версія для друку