українська російська англійська
Затверджено план запобігання надзвичайній ситуації на полігоні ТПВ №5
13.09.2013 | 13:00
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

11 вересня 2013 року Уряд ухвалив проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації під час експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області».

Полігон твердих побутових відходів № 5 ПАТ «Київспецтранс» введений в експлуатацію з 1986 року. Основною екологічною проблемою полігону є накопичення великої кількості фільтрату, який утворюється при його експлуатації, що спричиняє техногенне навантаження на навколишнє природне середовище та створює загрозу виникнення надзвичайної ситуації.

Мінприроди розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України, яким передбачено виділення Київській міськдержадміністрації коштів в сумі 47000 тис. грн. за рахунок залишку коштів Державного фонду навколишнього природного середовища, який утворився на 1 січня 2013 року, для здійснення у 2013 році природоохоронних заходів щодо нарощування дамб І та ІІ черги та розширення потужностей системи очистки фільтрату.

Прийняття даного проекту сприятиме зменшенню можливості виникнення надзвичайної ситуації під час експлуатації полігону твердих побутових відходів № 5 у с. Підгірці Обухівського району Київської області.

 

версія для друку