українська російська англійська
Олег Проскуряков зустрівся з Координатором системи ООН в Україні
13.09.2013 | 15:14
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

13 вересня відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова з Алессандрою Тісо - Координатором системи ООН/Постійним представником Програми розвитку ООН.

Під час зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку співпраці між Мінприроди та організаціями системи ООН.

Міністр О.Проскуряков подякував за активну підтримку з боку організацій системи ООН у запровадженні сучасних принципів та міжнародних норм і стандартів у природоохоронній сфері.

Олег Проскуряков також відзначив, що для Мінприроди на сьогодні важлива підтримка з боку ООН та ГЕФ (Глобальний екологічний інструмент) в нових проектах, зокрема, з питань поводження з відходами, сприяння доступу громадськості до екологічної інформації, запровадження екологічної освіти в Україні на всіх рівнях, поширення позитивного досвіду співпраці у сфері утилізації відходів та енергоефективності.

У свою чергу Посол пані Тісо підкреслила позитивні сигнали, висловлені Президентом України В.Ф. Януковичем у його останньому зверненні до Верховної Ради з огляду на поглиблення співпраці України з ООН та ЄС, а також наголосила на важливості наповнення такого співробітництва практичними проектами.

 

версія для друку