українська російська англійська
Микола Азаров: Росія не припинить жодну з торговельних угод з Україною
14.09.2013 | 11:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров висловив впевненість, що Росія не припинить якихось угод з Україною про взаємну торгівлю.

Таку думку він висловив у програмі "Шустер LIVE", відповідаючи на питання про заяви деяких офіційних осіб Росії про можливе припинення контрактів на поставку продукції з України.

"Росія офіційно на вищому рівні про припинення конкретних угод про взаємну торгівлю не заявляла, поки що жодне з положень про взаємну торгівлю не призупинено. І ми розраховуємо, що цього не буде", - сказав Микола Азаров.

У цьому контексті він зазначив, що останнім часом активізувалися контакти на вищому рівні з керівництвом Російської Федерації, і обидві сторони висловили думку про те, що жодні українсько-російські "торговельні війни" в принципі не можливі. "Ці інциденти, які були на митниці, зараз врегульовані", - заявив Прем'єр.

Здоровий глузд підказує, сказав Микола Азаров, що Україні та Росії треба працювати разом. У цьому контексті він ще раз підкреслив, що угода, яку Україна має намір підписати з Євросоюзом про зону вільної торгівлі, не перешкоджатиме нашому плану на розширення співпраці з Митним союзом. І, за його  словами, цю точку зору поділяють також представники Євросоюзу.

 

версія для друку