українська російська англійська
Олександр Вілкул вручив ключі від службового житла 17 рятувальникам у Дніпропетровській області
14.09.2013 | 14:15
Прес-служба Віце-прем’єр-міністра

«Держава надає підтримку у вирішенні житлових питань рятувальників. Ефективність та якість виконання ними професійних обов’язків багато в чому залежить від тих умов, в яких вони проживають. З 2010 року на Дніпропетровщині 46 рятувальників отримали житло. Сьогодні з нагоди Дня рятівника 17 працівників головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) у Дніпропетровській області отримали ключі від службового житла в реконструйованому гуртожитку», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час урочистостей з нагоди Дня рятівника.

В Україні для забезпечення житлом рятувальників реалізується проект зі створення відомчого житлового фонду  шляхом переобладнання і реконструкції службових приміщень.

Зокрема, в Дніпропетровській області було переобладнано та проведено капітальний ремонт нежитлового приміщення, що перебувало на балансі обласного управління ДСНС України, в сімейний гуртожиток, в якому 17 рятувальників і отримали житло.

Роботи з переобладнання службових приміщень під житло тривають і в інших регіонах країни. Так, у цьому році отримали житло 20 сімей офіцерів та рядових Харківського гарнізону. Наразі йде підготовка до реконструкції під житло будівлі пожежної частини № 69, яка знаходиться в смт Васищеве Харківської області. Після переобладнання будівлі квартири отримають 10 сімей працівників ДСНС України.

У Ніжині Чернігівської області за допомогою цієї програми 4 родини рятувальників вже отримали квартири. В цьому році в смт Брюховичі Львівської області 13 сімей офіцерів та рядових ДСНС України отримали житло за такою програмою.

У вересні 2013 року планується здача в експлуатацію після реконструкції 13 квартир для службовців ДСНС в Одесі та в 2014 році - 40 квартир в Донецьку.

«Для забезпечення житлом наших працівників ми проводимо роботу з інвесторами, переобладнуємо приміщення, реконструюємо гуртожитки. Таким чином, ДСНС України у межах своїх можливостей забезпечує рятувальників житлом та комфортними умовами праці», – підкреслив Голова ДСНС України Михайло Болотських.

Загалом в Україні з 2010 року житло отримали 334 рятувальники, з них 46 - з Дніпропетровщини.

 

версія для друку